ویزای 489 استرالیا

ویزای 489 استرالیا و آشنایی با جزییات آن

ویزای 489 استرالیا بصورت کلی افراد در صورتی که شانس کمتری را برای ویزاهای 189 و 190 استرالیا دارند از طریق ویزای 489 استرالیا اقدام به مهاجرت به کشور استرالیا می کند . متقاضیان برای ورود به کشور استرالیا از روش های مختلف باید حداقل 60 امتیاز لازم را کسب کنند تا ویزا به انها تعلق بگیرد . در حالت پیش رو یکی از ایالت های کشور استرالیا بعنوان حمایت کننده و یا اسپانسر معرفی می شود و 10 امتیاز را به فرد متقاضی اعطا می کند ، از همین رو متقاضی باید حداقل 50 امتیاز را با توجه و شرایط خود داشته باشد .

شرایط کسب 10 امتیاز بدین صورت می باشد که اگر فرد متقاضی اقوامی در یکی از مناطق کم جمعیت استرالیا داشته باشد و یا در لیست نیروی کار ایالت های کم جمعیت واجد شرایط شود . افراد پس از کسب ویزای 489 در زمان بندی مشخص برای سفر به استرالیا اقدام کرده تا ویزای ایشان باطل نشود . افراد در صورت اخذ ویزا می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی به کشور استرالیا رفت و آمد داشته باشند ولی لازم به ذکر است که 2 سال اول را باید در همان زندگی کنند .

دارندگان ویزا 489

دارندگان ویزا 489 در ابتدای کار PR کشور استرالیا را دریافت می کنند که این نکته نشان دهنده اجازه کار و تحصیل در این کشور و شرایط دیگری نظیر ، استفاده از دام های خرید مسکن  همراه داشتن خانواده شان همسر و فرزندان زیر 18 سال و در صورت لحاظ کردن مدت زمانی در خاک استرالیا اخذ شهروندی استرالیا می شود . برای اخذ اقامت از روش ویزای 489 افراد باید شرایط اولیه را داشته باشند .

در ابتدای کار مدارک تحصیلی و شغلی افراد مورد ارزیابی قرار می گیرد تا صحت آن تایید شده و امتیازات لازمه اعلام شود . سن فرد متقاضی حتما باید زیر 50 سال باشد بصورتیکه هر سنی دارای امتیاز بخصوصی است . نمره  زبان از شروط اصلی دولت استرالیا برای ویزای 489 بوده بصورتی که حداقل نمره مورد نظر 6 بوده است . لازم بذکر است در هیچ یک از مهارت ها نباید کمتر از 6 را دریافت کرده باشید . نکته آخر در یکی از مشاغل ایالتی مورد نیاز دولت استرالیا درخواست فرستاده باشد و مدرک مورد نظر را ارائه دهد . طبق امتیاز بندی 50 امتیاز را کسب کرده و 10 امتیاز دیگر از این طریق اضافه می شود که با 60 امتیاز شرایط لازمه را دارند .

برای اخذ ویزای ساب کلاس 489 استرالیا افراد مدارک شخص را باید برای مراجعه به سفارت ارائه دهند . در ابتدای کار برای هر گونه اقدامی ، متقاضیان از هزینه های دولتی مطلع شوند برای فرد متقاضی 3600 دلار ، افراد بالای 18 سال 1800 دلار و برای افراد زیر 18 سال 900 دلار است .

ادامه مطلب را از اینجا بخوانید

/ 0 نظر / 12 بازدید